VÍTALI SME MALÝCH A KRÁSNYCH STAROMEŠTANOV!


Nových malých občiankov najkrajšej mestskej časti Staré Mesto sme slávnostne privítali v utorok popoludní na slávnosti v sobášnej sieni.

„Niet väčšieho šťastia v živote rodičov, ako zovrieť do svojho náručia vlastné bábätko. Narodenie dieťaťa vám zmení život. Ukáže vám všetky ďalšie perspektívy, prečo sa každý deň zobúdzate a má to zmysel,“ prihovoril sa šťastným rodičom starosta MČ Staré Mesto Igor Petrovčik.

Sobášna sála sa zaplnila detským džavotom, lebo so svojimi bračekmi a sestričkami v perinkách prišli aj starší súrodenci, nechýbali ani dedkovia a babky, krstné mamy a priatelia.

Malú princezničku Dianku nám prišla ukázať aj naša kolegyňa Betka Krajňáková a my sa tešíme, že obe sú krásne a zdravé a užívajú si jedna druhú spolu so šťastným oteckom.

Šikovní mladí hudobníci zo ZUŠ Bernolákova 26 pod vedením Anky Bokrošovej očarili hostí svojim umením, odmenou im bol nadšený potlesk.

Každý drobec dostal darčekovú poukážku i spomienkový prezent.

Rodičom gratulovali a malých Staromešťanov na radnici vítali aj poslanci miestneho zastupiteľstva Michal Djordjevič, Martin Konečný, Ingrid Faťolová a Magdaléna Galdunová, ktorí so starostom rodičom garantujú stálu starostlivosť o detské ihriská, moderne vybavené materské škôlky.