V. Staromestský ples sa niesol v rodinnej atmosfére


15. februára podvečer GES klub začali napĺňať dámy v nádherných róbach a páni v slušivých oblekoch. V. Staromestský ples sa niesol v znamení elegancie a výbornej zábavy.

Po dvoch rokoch sa sa vďaka iniciatíve poslanca Otta Brixiho konal už V. ročník Staromestského plesu. Výborná atmosféra, chutné jedlá a lahodné víno vedno s pútavým programom a hlavne vynikajúcou muzikou skupiny Radical spôsobili, že plesový večer všetkým ubehol neskutočne rýchlo…
Výborná nálada pretrvávala počas celého večera nie len na tanečnom parkete, ale aj pri neformálnych rozhovoroch. O polnoci si hostia mohli vychutnať chvíle napätia pri žrebovaní tomboly. Výhra však nebola pre hostí tým najpodstatnejším – dôkazom bola „tancovačka" do skorých ranných hodín. Hostiteľ večera, starosta Ľ. Grega bol s priebehom plesu spokojný: „ V mene všetkých spokojných hostí chcem poďakovať touto cestou Gejzovi Tóthovi, skupine Radical, GES-ku, kuchárkam na čele s I. Friedrichovou, všetkým účinkujúcim a hlavne tým, ktorí tento ples podporili finančne, či materiálne. Bol to naozaj rodinný ples a preto sa už teraz teším na stretnutie s rodinou na budúci rok."
Pevne veríme, že príjemné dojmy z plesu si hostia uchovajú čo najdlhšie a že pozvanie na ten budúcoročný opäť s radosťou príjmu.