V SOBOTU NA STAROM PĽACI VYSTÚPIA LILLY&MONI A SVETOVÝ KÚZELNÍK


 

 

STAROMESTSKÉ KULTÚRNE LETO 2020 VRCHOLÍ

Lilly & Moni sú dve mladé talentované slečny, ktoré veľmi svojsky interpretujú prevažne popové skladby s prvkami jazzu, soulu, bluesu ale aj funku. Nenechajte si újsť perfektné vystúpenie s výbornou atmosférou, krásu a talent v jednom. Štartujú o 10. hodine.

Pred vystúpením dua speváčok o 9. hodine  zabaví vaše detičky kúzelník TOMík, ktorý prináša interaktívnu zábavu, založenú na animáciách, súťažiach, bublinovej šou, balónových kreáciách a hlavne veľa úprimného smiechu.

Študoval na Francine Cote Clown and Comedy School, ktorú vedú Francine a James, bývalí klauni zoskupenia Cirque de Soleil. Svoje umenie šperkoval v uliciach z celého sveta, z ktorých môžeme spomenúť Prahu, Varšavu, Berlín, Viedeň, Paríž, Londýn, Dublin, Helsinky, Vancouver, Monteral a New York.

So svojou Show deTom – Tomík Cirkusantom príde v sobotu na Dominikánske námestie!

Tak neváhajte a príďte si poslednú prázdninovú sobotu užiť s MČ Staré Mesto na legendárny starý pľac, kde si nielen dobre nakúpite, poklábosite s priateľmi, dáte si kávičku, ale si doprajete kus dobrej muziky a deťúrencom urobíte radosť veselým kúzelníkom, ktorý sa na nich už veľmi teší.