STAROMESTSKÝ PIVNÝ FESTIVAL ŠTARTUJE UŽ ZAJTRA – VO ŠTVRTOK 23. JÚNA 2022 NA DOMINIKÁNSKOM NÁMESTÍ


VÝBORNÁ MUZIKA, VIAC AKO 30 DRUHOV PÍV Z VEĽKÝCH I MALÝCH REMESELNÝCH PIVOVAROV, DOBROTY NA GRILE, VEĽA ZÁBAVY PRE MALÝCH I VEĽKÝCH.
Na pivných fajnšmekrov sa teší Golem - prvý košický minipivovar so svojim lahodným a obľúbeným kvasinkovým, nepasterizovaným a nefiltrovaným pivom, ktoré si sami varia už celé desaťročia....
Ponuku doplnia pivá značky Šariš, Svijany maz 11, ale i vozka nealko ribezľa, Primator Antonin 10, Tchýně 11, IPA Cornel, Porter Jahoda, ale i Bradac warior, ocean, Lagunitas IPA, Čierny Martiner, Legenda 11, Krušovice a ďalšie....K tomu klobásky i mäsko na grile, langoše, cukrová vata pre deťúrence, pojazdná klováčska vyhňa kováča Vepiho Eperješiho i nafukovacie hrady na vybláznenie...
Vo štvrtok vám výbornú atmosféru spríjemnia dve super revival kapely - Olympic i Miro Žbirka, ktoré zahrajú osvedčené hity od 18. do 22. hodiny.
V piatok o 18. hodine začína bombový Galaprogram populárnej súťaže Spev bez hraníc, na ktorom zaspievajú víťazi všetkých kategórií a temperamentná finalistka Superstar Karmen Pál Baláž, ktorá rozpumpuje "starý pľac" svojimi hitmi.
V sobotu dopoludnia o 10. 30 hod čarovne dotvorí atmosféru pivného festivalu i zeleninového trhu tanečno - dychový orchester Klasik band zo ZUŠ Jantárova 6 - 25 mladých talentovaných muzikantov s veľkými dychovými nástrojmi, ktorý zahrajú známe populárne jazzové, swingové skladby
V sobotu večer od 19. hod sa na vás teší vynikajúca kapela Vasil Band & Duo Peter ´s, v ktorom hrá viacero výborných muzikantov - frontman Laco Vasiľ, spevák a textár s 50 - ročnou kariérou, ale i bubeník Peter Dezso, či klávesista Peter Mihalík.
Tešíme sa na Vás, priatelia Dominikánskeho námestia a legendárneho "starého pľacu". Príďte sa schladiť lahodným pivkom a nasať výbornú atmosféru, podebatovať s priateľmi v príjemnom chládku najstaršieho kostola v meste.
   

K stiahnutiu

kamagra jelcialis