STAROMESTSKÍ MALÍ JAZDCI SÚŤAŽILI, ĽUDIA FANDILI A OBDIVOVALI NÁDHERNÉ VETERÁNY


V rámci legendárnych pretekov veteránov 500 km slovenských si zasúťažili aj malí pretekári zo staromestských materských škôlok na šliapacích autíčkach - 100 metrov košických a pred zrakmi divákov na Hlavnej ulici v centre Košíc.
Kulisu im robili stovky divákov, ktorí prišli nielen fandiť šikovným špuntíkom v naozajstných pretekárskych kombinézach, ale aj obdivovať nádherné automobily z dôb minulých, na ktoré sú zberatelia a majitelia právom hrdí.
"Som šťastný, že najkrajšia MČ Košice - Staré Mesto sa stala dejiskom takejto krásnej a oku lahodiacej akcie, na ktorej si prišli na svoje nielen dospeláci pri obzeraní vzácnych veteránov, ale aj detičky z našich škôlok, ktoré majú s rodičmi super zážitok a vyhrali aj pekné ceny," povedal starosta Igor Petrovčik, ktorý odštartoval finále malých pretekárov.

Najrýchlejším škôlkarom sa stal Jakub Miškuv z MŠ Tatranská, ktorej riaditeľka Iveta Hnidiaková sa tešila nielen z výbornej jazdy Kubka, ale aj z výhry šliapacieho autíčka. Druhé miesto obsadil Bartolomej Fürjesz a tretie Rastimír Prevužňák, obaja z MŠ Zádielská. Tešili sa nielen rodičia, ale aj riaditeľka Lucia Lukácsová.

Večer (30.5.) čaká na všetkých obdivovateľov veteránov koncert košickej kapely BACKWARDS (od 20.30 hod na Hlavnej ulici) a všetci si môžete prísť zaspievať najväčšie hity legendárnych Beatles.
Počasie sme objednali nádherné, na Hlavnej stále vládne vynikajúca atmosféra v kulise tých najkrajších tátošov na štyroch kolesách z dôb minulých a celého Slovenska. Príďte sa ešte pokochať.

K stiahnutiu

kamagra jelcialis