SPOLU SKRÁŠĽUJEME KOŠICE – STARÉ MESTO.


Starosta najkrajšej MČ Staré Mesto Igor Petrovčik pozýva na prvú staromestskú brigádu občanov, ktorá štartuje už túto sobotu o 9. hodine na námestíčku pred OC Tip Top.

„Pozývam všetkých občanov, rodiny s deťmi, mladých i dôchodcov, ktorým nie je ľahostajné prostredie, v ktorom žije. Nielen v Roku dobrovoľníctva by sme mali spolu ukázať, že spoločnými silami urobíme zo Starého Mesta nielen najkrajšiu, ale aj najčistejšiu mestskú časť Košíc,“ hovorí starosta a dodáva, že priniesť si treba iba dobrú náladu a chuť niečo urobiť pre okolie panelákov.

 

Upratovanie Kuzmányho sídliska je prvou dobrovoľníckou akciou, nabudúce sa spolu vyberieme do inej lokality Starého Mesta. Poteší nás, keď sa do brigády okolo svojich príbytkov pustite sami a pošlete nám fotky, ako ste si skrášlili okolie. Budú uverejnené na webstránke  a FB Starého Mesta .

Vedenie MČ Staré Mesto starosta Igor Petrovčik (Spolu), jeho zástupca Andy Ďurica(NEKA), prednosta Matúš Háber a hlavný kontrolór Roman Pillár si vysúkali rukávy a vyčistili čiernu skládku po bezdomovcoch v samom srdci Starého Mesta, aby išli príkladom, že niekedy stačí málo, dve tri hodinky práce v teréne a zanedbaná lokalita sa zmení na nepoznanie.

 

 

K stiahnutiu