Slnko svieti, voda láka, a tak sme otvorili vonkajší areál


Od pondelka 17. júna môžete využívať naše služby aj na vonkajšej ploche mestskej krytej plavárne.

Slnečné, a až nezvyčajne horúce júnové dni zavítali už aj do našich stredoeurópskych končín. A preto sme sa snažili čo v najkratšom čase technicky zabezpečiť to najdôležitejšie pre spustenie letnej sezóny na vonkajšej ploche mestskej krytej plavárne.

Aj tento rok môžete uprostred dňa, uprostred mesta za nenápadným vchodom vedľa Mc Donaldu nájsť našu známu oázu pokoja a relaxu. Pre najmenších je napustený detský bazén, rodičia sa môžu zložiť na „anglickom trávničku“, pre hladných a smädných je k dispozícii pestrá ponuka jedál a drinkov v Beach clube. Kto rád oddychuje aktívne, iste ocení plážové volejbalové a futbalové ihriská, malí nezastaviteľní nezbedníci sa zase môžu do sýtosti vyšantiť na superskom detskom ihrisku. Samozrejme, pri kúpe celodenného vstupu, stačí vybehnúť pár schodíkov do bazénovej haly a plávať celé kilometre.

Košičania, sme blízko, sme po ceste z práce, do práce, do mesta, domov, prakticky kamkoľvek. Zastavte sa, vyložte uchodené nožičky, nachytajte bronz, vypusťte detváky, ale hlavne aspoň na chvíľu nechajte všetky povinnosti pred bráničkou nášho areálu, vojdite dnu a len relaxujte. Tešíme sa na vašu návštevu!

K stiahnutiu