Robo Šimko skončil v hľadisku


9.8.2012 sa na pódiu pri Dolnej bráne na Hlavnej ulici konalo ďalšie zo série podujatí Staromestského kultúrneho leta 2012. Hosťom bola kapela Massriot.

Už počas zvukovej skúšky sa pri dolnej bráne začali zvedavo pristavovať náhodní okoloidúci, no na lavičkách nedočkavo posedávali aj skalní fanúšikovia. Na 18.00 bol totiž naplánovaný koncert kapely Massriot, ktorej spevákom je bývalý „superstarista" Robo Šimko z Rožňavy.
Piati chalani už počas skúšky vyzerali dosť „nebezpečne", no až keď bolo všetko pripravené, začala skutočná „šouka". Gitary, basa, bicie a samozrejme úžasný spev zneli Hlavnou celú hodinu. Massriot ponúkol svojmu publiku svoje známe hity, ale aj novinky z práve pripravovaného albumu. Rockeri si teda prišli na svoje, čoho dôkazom bol búrlivý potlesk, ale aj hlasné výskanie fanúšičiek. Bezprostredný a energický Robo Šimko nenechal tieto reakcie bez odozvy a skončil, stručne povedané, v hľadisku. Okrem pódia na svoje vystúpenie využil aj lavičky medzi divákmi, ktorí boli z jeho „vyčíňania" nadšení.
Chalani z Massriotu sa v Košiciach cítili výborne a po koncerte sa so svojimi fanúšikmi s radosťou odfotografovali.