Radi spievate, sami alebo s kapelou? Prihláste sa do súťaže Spev bez hraníc


Viete spievať a máte chuť súťažiť? Ste sólista, alebo súčasťou speváckeho zboru, či kapely? Nezáleží na tom, či ste ešte dieťa alebo dospelák, všetkým milovníkom spevu a dobrej muziky je určený už 13.ročník celomestskej speváckej súťaže Spev bez hraníc 2019, ktorú organizuje Mestská časť Košice – Staré Mesto.

Súťaž sa uskutoční 17. júna (pondelok) v priestoroch Radničnej sály miestneho úradu na Hviezdoslavovej 2. Súťažiť sa bude počas celého dňa. Termín uzávierky prihlášok je 5. jún 2019.

Harmonogram súťaže bude uverejnený po tomto termíne. Výsledky budú zverejnené na internete a vyhlásené slávnostne na galaprograme tento rok po prýkrát na Hlavnej ulici – pódium dolná brána 25. júna 2019 o 17:00 hod. Vrámci programu vystúpi aj špeciálny hosť BuranoWsky.

Spevácka súťaž je obľúbená nielen medzi materskými školami, ale aj základnými či strednými školami a záujem prejavujú aj staršie ročníky. Charakteristická je aj rôznorodosťou žánrov a originálnych interpretácií. Výhercovia získajú zaujímavé ceny a možnosť vystupovať na podujatiach MČ Staré Mesto.

Prihláška – Spev bez hraníc 2019

K stiahnutiu