Psy a feny ukázali svoju šikovnosť


Po minuloročnom neúspechu, kedy MČ Košice-Staré Mesto pre daždivé počasie súťaž trikrát prekladala a nakoniec ani nezrealizovala, sme v sobotu 2.6.2012  3. ročník Staromestskej súťaže psov úspešne zvládli.

V mestskom parku sa z rána začali registrovať účastníci a celá súťaž prebehla v dopoludňajších hodinách. Súťažilo spolu 18 psov a fen, v hojnom počte boli zastúpení majitelia - dospelí i deti, no pristavili sa aj okoloidúci, ktorí nesúťažili.

Všetky psi súťažili v spoločnej kategórii krásy, kde boli rozdelené podľa triedy na malé, stredné a veľké a tiež podľa pohlavia. Na výber mali aj z týchto kategórii:

1. ukáž čo vieš
2. najkrajší štekot
3. najkrajší pár
4. junior handling (dieťa a pes)
5. najkrajšie šteniatko

Na celú súťaž a výkony dozerala posudzovateľka Monika Tušanová.
Výsledky v jednotlivých kategóriách uvádzame v prílohe.

Víťazka hlavnej súťaže krásy v triede malých psov Zenóbia Chromá s fenkou Elinkou: "Prišli sme sem preto, lebo je príjemné vidieť takto spolu viacerých chovateľov a psíkov, malých, veľkých, chlpatých ale aj nahých ako som videla, tichých aj hlučných. Sme spokojní." 
Ani jeden psík so svojim pánom neodišli naprázdno a to hlavne vďaka tohtoročným sponzorom: Kúpeľni pre psov All4dogs s.r.o. a predajniam PET SHOP.
Hoci sme mali prihlásených menej psíkov ako v predchádzajúcom ročníku, ich výkony a ukážková starostlivosť ich pánov stáli zato.

K stiahnutiu

kamagra jelcialis