ODOVZDALI SME VÝTVARNÉ CENY VOJTECHA LȌFFLERA


Staromestská výtvarná súťaž nadchla rekordných 413 malých i veľkých, od 3 až po 88 rokov, ktorí radi kreslia, maľujú a vytvorili nádherné diela - kus svojej kreativity, talentu, svojej duše....
V Múzeu Vojtecha Lofflera sa odohrala slávnostná vernisáž ocenených prác a odovzdali sa ceny tým najtalentovanejším, ktorých vybrala porota zložená z riaditeľky Múzea V. Lofflera a detskej ilustrátorky Noemi Rácz, zástupcu starostu a člena komisie kultúry Andyho Ďuricu a operného speváka i uznávaného maliara Jaroslava Dvorského.
"Najdôležitejšie je nechať dieťa kresliť podporiť jeho kreativitu aj vnútornú vyrovnanosť," hovorí Andy Ďurica, otec malej šikovnej dcérky.
V múzeu panovala výborná atmosféra, tešili sa ocenené deti i seniori, ale aj ich rodinní príslušníci, priatelia a známi.
"Veľmi nás potešilo, že nám svoj obraz poslala aj 88 - ročná pani Kristína Mackaničová, ktorá je dôkazom, že v každom veku sa dá pestovať kreativita a zaujímavo vyplniť voľný čas," tešil sa starosta Igor Petrovčik.
" Ako detská ilustrátorka i pedagogička sa vždy teším, keď vidím veľa vydarených prác od talentovaných detí," usmievala sa Noemi Rácz.
kamagra jelcialis