NENECHAJTE SI ÚJSŤ NON STOP KORČUĽOVANIE 27. DECEMBRA A POKUS O REKORD


NENECHAJTE SI ÚJSŤ SUPER AKCIU, ZABAVÍTE SA I ZAŠPORTUJETE A ZDOLÁME SVETOVÝ REKORD

Píšte si do kalendárika výbornú akciu, na ktorej sa zabavia celé famílie. Vidíme sa 27. decembra 2019 od 16. hodiny a môžeme prekorčuľovať celú noc. Však bude z čoho, že?Pekne krásne vykorčuľujeme vianočné faldíky z maškrtenia dobrôtok a pokúsime sa o rekord? Tak čo, ešte váhate?

Srdečne Vás pozývame na športové podujatie NON-STOP 24 HODINOVÉ KORČUĽOVANIE v termíne: 27. 12. 2019 (piatok) od 16. hod. do 28.12.2019 (sobota) už tradične v T – Systems Športovo – zábavnom areáli, na Alejovej 2 v Košiciach.

Pokúseime sa prekonať spoločne súčasný svetový rekord NON STOP 24 hodinonového korčuľovania (6043 km) a slovenský rekord v počte účastníkov na ľade (1610 korčuliarov). zaregistrujte sa už dnes. Registrácia účastníkov prebieha cez internet:www.kk-sporttiming.com

Jednou z možností na registráciu je klik rovno na plagáte prostredníctvom QR kódu, ktorý Vás priamo odklikne na registráciu.

Spoluorganizátorom je i MČ Košice Staré Mesto. Hlavnými organizátormi sú Mesto Košice a MČ Košice Juh

Týmto by sme chceli pozvať na akciu vás i vašich rodinných príslušníkov, obchodných partnerov, priateľov i známych, skrátka každého, kto obľubuje tento krásny zimný šport. Každý účastník obdrží pamätnú medailu a horúci čaj.

Bližšie informácie získate na telefónnom čísle 0905 340 128

Tešíme sa na Vás!