NAJKRAJŠIU SOBÁŠNU SÁLU SI MOŽETE PRENAJAŤ, JE AKO STVORENÁ NIELEN NA SVADBY, ALE I KONCERTY, PREDNÁŠKY, ČI KONFERENCIE


 
Sobášna sála, ktorá je súčasťou staromestskej radnice na Hviezdoslavovej ulici 7, láka svojou efektnosťou a elegantnosťou nielen snúbencov. Postavená bola v roku 1971.
Nad hlavami svadobčanov sa vinie ako biela stuha vyše 500 svietidiel. Vedú k obradnému stolu a rozsvecujú sa v rytme chôdze mladomanželov. Išlo pritom o svietidlá, ktoré sa vyrábali typovo a možno ste mali podobné doma v obývačke. Noblesu im dodal architekt Pavol Merjavý, známy spoluprácou s umelcami a umelkyňami.
Umelcov zapájal do tvorby už od začiatku, aby boli ich diela nielen šperkom, ale takmer súčasťou architektúry. V tomto prípade sa realizovali Nikolaj Feďkovič, Alexander Eckerdt či Viera Černáková. Sobášna sieň už zvonka pôsobí ako sochárske dielo. Nachádza sa pod masívnou manzardovou strechou. A keďže nemá okná, opticky ju rozširuje sústava zrkadiel.
Môžete si ju prenajať aj na iný typ akcií. Garantujeme vám, že budete očarení a vaši klienti, hostia, poslucháči budú nadmieru spokojní. Nádherné priestory so zázemím a ozvučením sú výborným riešením pre rôzne prednášky, stretnutia, workshopy, komorné koncerty, besedy alebo malé divadelné formy. K dispozícii sú šatne na prízemí, veľkorysý priestor pred vstupom do sály na 1. poschodí, ktorý je vhodný na organizovanie recepcií, malá kuchynka za sálou. Dizajnovo nadčasový priestor je ideálny aj na fotenie módnych editorialov.
Ak máte záujem o svadbu, všetky potrebné informácie získate na adriana.zamrijova@kosice-city.sk.
Ak si chcete sobášnu sálu prenajať na iné účely ako svadbu, potrebujete 100 eur/hod a zarezervovať si termín môžete na peter.jusko@kosice-city.sk
Foto: Pavel Košík & Matej Hakár
kamagra jelcialis