Na Katarínskej bolo veselo


Aj keď v niekoľkodňovom predstihu, no v o to lepšej atmosfére si seniori z Denného centra vychutnali Katarínsku zábavu.

Aj keď si meno Katarína pripomenieme až v nedeľu 25. novembra, Staromestskí seniori neváhali a tradičnú Katarínsku zábavu zorganizovali v malom predstihu - v stredu 21.11.2012 v Radničnej sále Miestneho úradu.
S organizáciou síce pomohol aj úrad Starého Mesta, no Výbor Denného centra, na čele s jeho predsedníčkou pani Jankou Petrušovou, mal všetko pod kontrolou. Staromestskí seniori sú známi tým, že nevynechajú žiadne dobré podujatie, či už kultúrne, alebo športové a inak tomu nebolo ani v prípade Katarínskej „veselice".
Viac ako 100 seniorov privítal starosta Starého Mesta Ľ. Grega, no elegantné dámy a pánov prišiel podporiť aj prednosta Miestneho úradu s poslancami Miestneho zastupiteľstva Ottom Brixim a Štefanom Laskym.
V kultúrnom programe sa blysli členky súboru orientálneho tanca SAIDU BANA s novou choreografiou - a verte, tanečnú náladu poriadne rozprúdili. Chýbať nemohla ani spevácka skupina MALINA s repertoárom „našitým" presne na Katarínu. Do spevu i do tanca hrala skupina Červená motorka. Páni hrali naozaj výborne, parket bol totiž od prvej skladby zaplnený tanečnicami a tanečníkmi. Tanečné kreácie predviedol aj pán starosta s prednostom a zúčastnenými poslancami. Museli sa však poriadne obracať, aby stačili kontrovať čiperným Staromeštiankam.
Okrem tanca mali seniori možnosť pokúšať šťastie v tombole a pripravené bolo aj niečo na zahriatie a posilnenie. Tak napríklad plnená kapusta, alebo ak chcete „holubky" rozvoniavali po celom úrade, a verte, mnohí z nás výbornú zábavu seniorom úprimne závideli.

kamagra jelcialis