Mikuláš nás obdaroval vzácnym stretnutím, navštívil nás prezident Rudolf Schuster


       
Stretnutie s bývalým prezidentom a primátorom Rudolfom Schusterom, pre ktorého je košické Staré Mesto stále "srdcovkou" je vždy zaujímavé, naplnené mnohými inšpiráciami, spomienkami i odvážnymi plánmi.
"Veľmi sa tešíme, pán prezident, že ste si našli čas a poctili nás svojou návštevou. Vaše zásluhy o rozvoj najkrajšej mestskej časti Košíc - Starého Mesta ostanú navždy zapísané v dejinách Košíc," vítali na staromestskej radnici nečakanú vzácnu návštevu starosta Igor Petrovčik so svojim novým zástupcom Vladimírom Eperješim.
Rudolf Schuster prišiel vo výbornej kondícii i dobrej nálade. Prezradil, že napriek svojmu veku, má úctyhodných 88 rokov, si stále cibrí hlavu písaním kníh.
Z ciest po renesančných skvostoch v Taliansku vydáva už druhú knihu, spieva a natáča videoklipy, fotografuje krásy svojho rodného kraja i Čermeľa.
A jeho recept na neobyčajnú čulosť a radosť zo života?
Striedmosť vo všetkom a nájsť si niečo, čo vás v živote teší - venovať sa tomu s vášňou. Len takto sa dá žiť radostne.
Starostovi i jeho zástupcovi priniesol inšpiratívne nápady na zatraktívnenie košického Starého Mesta, zaspomínal i na rušné časy rekonštrukcie košického centra a pridal i zopár dobrých rád, ako byť v komunálnej politike úspešný.
Ďakujeme za vzácnu návštevu, pán prezident!
kamagra jelcialis