FANTASTICKÝ STAROMESTSKÝ DEŇ DETÍ, VEĽKÍ I MALÍ SA TEŠILI Z VLÁČIKU, SPIEVALI I TANČILI


 

Pesničky s Ankou Usmievankou, diskotéka, čarovný vláčik kováča Vepiho Eperješiho, zmrzlina, rozprávkoví maskoti, sladkosti, balóny, ale i policajný psovod s nádherným vlčiakom Asimom, hasiči s naozajstným hasiacim autom a Cirkus Mavakanza na choduliach, motokáry, skákacie hrady - na takúto parádnu oslavu svojho sviatku deťúrence len tak nezabudnú...A prišli ich stovky v doprovode s rodičmi.

Nadšene skúšali všetky atrakcie, skákali, spievali, vozili sa vo Vepiho vláčiku, ochutnávali dobroty, ale hlavne sa veľmi tešili...a smiali...

" To bol náš cieľ, deťom a ich rodičom urobiť super popoludnie plné radosti. Sú našim všetkým, urobili by sme pre nich aj nemožné, aj keď nás sem tam nahnevajú, ľúbime ich najviac na svete," tešili sa z vydareného popoludnia starosta MČ Košice Staré Mesto Igor Petrovčik so zástupcom Andy Ďuricom i poslancami Pavlom Priestorom, Magdalenou Galdunovou, Michalom Djordjevičom a Petrom Gacíkom.

Čarovný vláčik umeleckého kováča Vladimíra Vepiho Eperješiho povozil dopoludnia nadšene detičky zo staromestských škôlok po Starom Meste, maskoti ich potešili spoločným bláznením, čakalo ich divadielko Slniečko, psia trénerka ukázala šikovných psíkov , kreslilo sa na asfalt....

Popoludní pribudli ďalšie atrakcie, cirkus Mavakanza, Usmievanka zaspievala i zatancuovala, maľovalo sa na tvár, pripravené boli atrakcie na skákanie ,trampolíny, skákací hrad, ale i zmrzlina a sladkosti, či hranolky od Vepiho.

kamagra jelcialis